راحت باشید، از ما بخواهید

استعلام محصولات

به دنبال محصولات و خدمات صنعتی با کیفیت و قیمت مناسب هستید؟ سایت ما مفتخر است که به شما پیشنهاد دهد، تنوع گسترده ای از محصولات صنعتی را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد.

 • کیفیت
 • قیمت
 • سرعت
 • اطمینان

از ما بخواهید

فرم استعلام محصول

  سوالات عمومی

  سوالات متداول

  پارت نامبر

  پارت نامبر به عدد یا نام خاصی گفته می‌شود که توسط سازنده برای شناسایی و تمایز قطعات و قسمت‌های مختلف یک محصول استفاده می‌شود. همانطور که نامشخص است، با استفاده از این شماره شناسایی، شما می توانید قطعه را به راحتی پیدا کنید و از دقیق بودن قیمت و انتخاب درست آن اطمینان حاصل کنید. به صورت کلی، پارت نامبر برای سادگی و دقت در آیین تجارت بین المللی توسط تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات استفاده می شود.

  تارگت پرایس (قیمت هدف)

  در تجارت، مفهوم Target Price به کار می‌رود و به قیمت هدفی گفته می‌شود که معامله گران و سرمایه گذاران، برای یک ابزار مالی در نظر دارند یا در سایر استعلام ها اعلام شده است

  فایل های مرتبط

  دیتا شیت ها -تصاویر محصول - نیم پلیت و هر چیز دیگری که به ما بتواند برای رسیدن به محصول مورد نظر شما کمک کند

  تجمیع بار

  تجمیع بار (Consolidation) به معنی جمع آوری دو یا چند محموله یا بار مختلف به منظور حمل به صورت یک بار متحد یا یک شیب است. در عمل، تجمیع بار به صورت جمع آوری بارهای کوچک تر از چند مشتری مختلف در یک مکان مشترک انجام می شود، سپس این بارها به صورت یک بار متحد یا یک شیب حمل می شوند.

  مشاوره فنی

  با نیروی فنی و متخصصی که در اختیار مشتریان ما هستند، اطمینان خاطر خود را در مورد کیفیت و عملکرد محصولات حفظ کنید.