دستگاههای نسخه برداری حرفه ای


      

یکی از رکن های اساسی مشتری مداری، ارائه خدمات برتر و بهینه با هزینه های مناسب و معقول می باشد.عمدتا برتری شرکت ها زمانی نمود پیدا می کند که مشتری نیاز به خدمات مطمئن، سریع و کم هزینه داشته و  یا دستگاه نیاز به تعویض قطعات گران قیمت از قبیل کنترلر، درایور و یا منبع تغذیه دارد. بدیهی است که در زمان گارانتی این گونه موارد هزینه های گزافی را به شرکت ها  و در پایان دوره گارانتی به مشتری تحمیل می نماید. در این میان شرکت هائی که به این بخش از کار نگاهی ویژه داشته اند قادر به جلب نظر مشتریان خود و در نتیجه جذب مشتریان جدید شده اند. لذا این شرکت که شاکله اصلی آن جمعی از کارشناسان  مجرب و متخصص می باشند پیشنهاد همکاری و ارائه خدمت در زمینه های زیر را تقدیم حضور می نماید.

 

سرویس و رفع ایراد دستگاههای منصوب :
کادر فنی شرکت متشکل از کارشناسان و مدیران فنی و متخصص ماشین های اداری و مهندسی  می باشند و در حال حاضر بالغ بر 50 در صد مشتریان تحت پوشش فعالیت های این تیم می باشد
تامین قطعات مصرفی و یدکی مورد نیاز دستگاهها:
بخش بازرگانی شرکت جهت تامین و تهیه قطعات مصرفی و یدکی مورد نیاز تمهیدات لازم  را جهت شارژ انبار شرکت اندیشیده است و آمادگی دارد قطعات مذکور را با قیمت مناسب در  اختیار مشترکین قرار دهد.
تعمیر قطعات الکترونیکی، مکانیکی دستگاهها در راستای کاهش هزینه:

از آنجایی که خرید قطعات الکترونیکی و برد های مربوطه بار مالی مضاعفی به مشترکین تحمیل می نماید این شرکت با تجهیز یک آزمایشگاه مدرن  و با در اختیارداشتن کادر متخصص تمامی تلاش خود را جهت تعمیر قطعات مذکور بکار خواهد  بست

پیشنهاد ،  مشاوره فنی و فروش دستگاههای جدید جهت توسعه یا جایگزین:
با عنایت به آشنایی کامل کارشناسان فنی شرکت به تکنولوژی و عملکرد دستگاههای برند های  مختلف ، همواره این شرکت آمادگی دارد علاوه بر پیشهاد فروش ماشین های مورد نیاز به عنوان مشاورنیز در کنار کارشناسان خرید آن شرکت محترم خدمت نماید.